Dlaczego żwirki bentonitowe, tak źle się zbrylają i pylą?

Nie chodzi o to, że producent chce byś tracił nerwy przy każdym sprzątaniu. Nie chodzi też o oszczędzanie na jakości. Prawdziwy sekret to miejsce wydobycia bentonitu! W Europie dostępne są gorsze złoża, które nie dają gwarancji dobrego zbrylania i chłonności. Producenci sztucznie starają się je ulepszyć, ale kończy się zwykle “betonem” na dnie kuwety i pyłem w całym domu. Easy Clean pochodzi z Kanady - z naturalnych złóż bentonitu sodowego. Bentonit sodowy absorbując mocz, prawie 4-krotnie zwieksza swoją objętość.

Na czym polega jego przewaga nad innymi żwirkami?

Żwirek Easy Clean po kontakcie z moczem puchnie i błyskawicznie tworzy twardą bryłkę. Sprzątasz łatwo i bez nerwów. Pozostałe żwirki działają odwrotnie - granulki opadają, tworząc "beton” na dnie kuwety. Dzięki naturalnej sodzie, szybko pochłania zapachy i długo pozostaje świeży. Ważne: nie kurzy się, zapomnisz o ciągłym odkurzaniu pyłu z mebli i kanapy. Żwirek dla kotów Easy Clean to większa wydajność, oszczędzisz 30% wydatków. Wyrzucasz jedynie to co potrzeba - nic się nie marnuje. Oszczędzisz czas na sprzątanie. Zapomnij o źle zbrylonych bryłkach i skuwaniu betonu z dna kuwety, zamiast tego, 2 razy szybsze sprzątanie. Czyste wnętrze bez ciągłego odkurzania!

 

Zobacz również:

"Uwielbiamy jedzenie, za którym stoją ludzie, a nie maszyny"

 

Czy muszę ciągle sprzątać bałagan po kiepskim żwirku?

Otóż 1600 minut rocznie marnujesz na nerwy, frustrację narzekanie na wieczny bałagan. Statystycznie tyle czasu zajmuje sprzątanie po kocie. Większość kociarzy narzeka na żwirek. Ale mało kto coś z tym robi... Tylko niektórzy ułatwiają sobie życie. Dołącz do nich i poczuj różnicę ze żwirkiem Easy Clean. Pomyśl też o swoim kocie - dobry żwirek to podstawa kociej higieny. Koty to z natury czyściochy, a zły żwirek to dla nich źródło stresu. Czy kiedyś byłeś zmuszony wejść do brudnej, śmierdzącej toalety? Jak się wtedy czułeś? Być może narażasz kota na codzienne takie przeżycia. Żwirek Easy Clean oznacza więcej komfortu dla Twojego kota. Koty go uwielbiają, bo jest drobny i przypomina piasek (nie wynosi się przy tym na łapkach).

Do 9 kg opakowania dostaniesz eko worki na kocie odchody. Zadzwoń.

Zadzwoń do AmazoniaZoo.pl w Szczecinie zdrowa żywność dla zwierząt

Zadzwoń teraz i zarezerwuj. Przy zakupie opakowania żwirku Easy Clean otrzymasz za 1 grosz zapach do żwirku Easy Clean o zapachu morskiej bryzy.

 

Produkty dostępne w pakietach:

easy clean low track 196x300Easy Clean Low Track to większe granulki tego produktu sprawiają, że nie przyczepia się do łap kota, a żwirek nie roznosi się i okolica kuwety pozostaje czysta i świeża.  

easy clean unscentedEasy Clean Unscented to produkt całkowicie naturalny, bezzapachowy stworzony w 100% z kanadyjskiego bentonitu sodowego. Żwirek Easy Clean nie nosi się i nie pyli, łatwo się zbryla i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

 

 


easy clean baking sodaEasy Clean Backing Soda to produkt całkowicie naturalny, wzbogacony o absorbującą nieprzyjemny zapach sodę oczyszczoną, najlepiej pochłania zapach. Polecany przy większej ilości kotów w domu lub przy kotkach i kocurach niesterylizowanych.