Gosbi - prosto z kuchni.

Naturalne jedzenie to jedna z najlepszych opcji, jeśli chcesz zapewnić swojemu zwierzakowi zdrowe i długie życie. Sposób przyrządzania posiłków dla psa i kota ma kluczowe znaczenie dla ich zdrowia.

Rodzina.

Polecam dietę Gosbi, bo stoją za nią ludzie, którzy szanują i kochają zwierzęta, nie WIELKI zoologiczny koncern, dla którego liczą się tylko słupki i zysk. Rodzina Peres-Grau od 40 lat przyrządza żywność dla zwierząt. Opierając się na zasadzie domowej kuchni.

Jak to robią?

Ze starannością wybierają mięso, warzywa i owoce - wszystkie surowce zdatne do spożycia przez ludzi (naturalne składniki, przy minimalnym przetwarzaniu i jak największej świeżości to podstawa filozofii Gosbi). Firma gotuje jak w domu, bez przetworzonej żywności w ograniczonych ilościach z ostrożnością, cierpliwością i przy niskich temperaturach (maksymalnie 90°C). Dzięki temu zachowane zostają cenne składniki odżywcze i wysoka strawność białka. Bez produktów ubocznych, środków poprawiających smak i sztucznych konserwantów.

 

Masz psa? Przeczytaj również ten artykuł:

"Wolf's Menu. Najzdrowsza dieta dla psa pochodzi z rzeźni, a nie z fabryki" 

 

Gdzie powstaje dieta Gosbi?

Receptury Gosbi powstają w Hiszpanii i opierają się na składnikach diety śródziemnomorskiej. Dieta śródziemnomorska, uznawana na świecie za zdrową dla ludzi, jest również jedną z najlepszych opcji dla zdrowego życia naszych psów i kotów. Żywność Gosbi inteligentnie łączy główne składniki śródziemnomorskiej z diety: mięso, ryby, owoce i warzywa plus z korzyści roślin leczniczych. Dodatek ziół wzmocnia układu odpornościowy i poprawia kondycję całego organizmu. Efektem takiego karmienia jest lepsze trawienie, zdrowsza skóra i włosy.

Dlaczego warto wybrać Gosbi Fresco?

Jesteśmy tym co jemy, nasze zwierzęta także! Dosłownie. Każda komórka w ciele Twojego psa i kota jest formowana i regenerowana w oparciu o pokarm i składniki odżywcze dostarczane z dietą. Jeśli chcesz zapewnić zwierzakowi zdrowe życie, to podawaj mu nieprzetworzone i naturalne jedzenie, takie jak Gosbi Fresco.

Co mnie przekonało?

Wolę mniejszych producentów, a nie wielkie zoologiczne koncerny. Dla producentów komercyjnych karm liczą się słupki, zyski i tanie surowce (zdrowie Twojego jest na szarym końcu ich listy) Gosbi Petfood to firma rodzinna, która opiera swój biznes na niespotykanych dziś wartościach, jak pokora, szczerość i przejrzystość. Kochają i szanują zwierzęta, czego najlepszym dowodem jest posiadanie certyfikatu PETA, największej organizacji chroniącej praw zwierząt.

Dowiedz się więcej o produktach

Gosbi Fresco to zdrowe, uzupełniające posiłki dla kota - mięso i filety rybne gotowane we własnym bulionie wraz z warzywami lub owocami. Receptury są proste i przejrzyste, 100% naturalnych składników, 0% konserwantów. Powolne gotowanie gwarantuje wysoką strawność białka i smakowitość.

Zobacz, co je Mateusz