Musli z dziczyzną i warzywami dla psa. Próbka 50g. Paul&Paulina dieta suchy BARF

8,90  z VAT

Dzięki tej próbce bez ryzyka sprawdzisz, co oznacza  zdrowe karmienie minimalnie przetworzoną dietą. Przekonasz się, że możesz karmić wygodnie i zdrowo – bez gotowania, krojenia, dzielenia i mrożenia porcji.

Almmusli w niczym nie przypomina konwencjonalnej suchej karmy. Jest zdrowsze od wysokoprzetworzonych chrupek. Dokładnie wiesz, czym karmisz, bo każdy składnik jest tym, co widzisz – to suszone powietrzem mięso, podroby, warzywa, owoce, kasza jaglana, zioła i superfoody.

Proces suszenia w niskiej temperaturze chroni witaminy, aminokwasy i minerały. Dlatego w karmach od Paul & Paulina nie znajdziesz żadnych sztucznie dodanych witamin, aromatów czy przeciwutleniaczy!

Wszystkie receptury powstaje zgodnie z zasadami diety BARF i są w pełni kompletne. Wystarczy, że zalejesz porcję musli wodą. Po 15 minutach otrzymasz zdrowy i zbilansowany posiłek dla Twojego psa.

Każdy 1kg karmy powstaje z 4 kg świeżych składników. A to oznacza, że kupując opakowanie 700g, dostajesz prawie 3 kg mięsa, warzyw i owoców. Tyle, że bez wody i w wygodnej do podania formie.

Na stanie

Almmüsli z dziczyzną - próbka 50g Karma suszona powietrzem dla psa. Suchy BARF.
Musli z dziczyzną i warzywami dla psa. Próbka 50g. Paul&Paulina dieta suchy BARF

8,90  z VAT

Twój koszyk