Almmüsli z koziną 700g dla psa | Paul&Paulina

113,89  z VAT

Zdrowa alternatywa do wysokoprzetworzonej karmy i wygodny zamiennik do diety BARF.

Twój pies ma alergię? Testowałeś setki karm, ale nic nie pomagało? A może w dodatku Twój pies jest niejadkiem i dopasowanie dla niego smacznej i zdrowej diety wydaje Ci się niemożliwe? Jeśli tak, to Almmüsli to dobry wybór. Kozina to wyjątkowe hipoalergiczne mięso, a w formie suszonej jest niezwykle atrakcyjna dla psów wybrednych.

Karmy Paul & Paulina w niczym nie przypominają konwencjonalnej suchej karmy. Zdrowe składniki, jak mięso, ryby, warzywa i owoce, są delikatnie suszone powietrzem. Bez wysokich temperatur i bez wielokrotnego przetwarzania karmy. Proces suszenia w niskiej temperaturze chroni witaminy, aminokwasy i minerały. Wszystkie receptury powstaje zgodnie z zasadami diety BARF i są w pełni kompletne. Wystarczy, że zalejesz porcję musli wodą. Po 15 minutach otrzymasz zdrowy i zbilansowany posiłek dla Twojego psa.

Ponieważ 1 kilogram musli powstaje z 4 kg świeżych składników, porcje dzienne są mniejsze od standardowej suchej karmy. Pies o masie 10kg potrzebuje dziennie ok. 60g.

Na stanie

Almmüsli z koziną 700g dla psa | Paul&Paulina
Almmüsli z koziną 700g dla psa | Paul&Paulina

113,89  z VAT

Twój koszyk