Chciałbyś karmić zdrowo i naturalnie, ale nie masz czasu na gotowanie dla Twojego psa? A może boisz się, że nie zapewnisz mu wszystkich składników? Nic dziwnego, bo koncerny nauczyły nas strachu przed samodzielnym przygotowywaniem posiłków. A przecież nasze babcie przez dziesiątki lat radziły sobie same – bez gotowych puszek i suchych chrupek i Google…

.
Jedzenie jak z Twojej kuchni
.

Nie wiem jak Ty, ale ja pamiętam, że kiedyś psy żyły dłużej i tak nie chorowały. Dostawały mięso, podroby, kości i warzywa. Czasem ryż lub kaszę. Tyle, że babcia nie miała dostępu do wielu rodzajów mięsa, a przez to dieta psa była zbyt monotonna. Nie miała też ogromnej wiedzy i dostępu do internetu. To obserwacja samopoczucia psa była dla niej wyznacznikiem. Czy nie masz wrażenia, że zbyt daleko odeszliśmy od natury?

.

No tak, ale kto ma dziś czas aby gotować dla psa? Przecież sami często jemy w biegu i żyjemy w pośpiechu. Suche karmy to wygoda dla właścicieli, ale jednocześnie najbardziej przetworzony rodzaj psiej diety. Zawierają nawet 40% węglowodanów, a wszyscy wiemy, że pies i kot to mięsożercy.

.

Za większością karm komercyjnych stoją światowe koncerny, dla których zdrowie Twojego zwierzaka wcale nie jest najważniejsze. Są przyczyną nadwagi, chorób przewodu pokarmowego oraz alergii skórnych. Być może zawsze wybierasz bezzbożowe i mięsne karmy, ale one nigdy nie zastąpią naturalnego jedzenia! Karmy mokre to z kolei mało czytelny skład i nadmiar tanich podrobów.

.

Z reguły na próżno szukać w nich prawdziwego mięsa…

.
Gotować dla psa? No tak, ale czy masz na to czas?
.

Jolipet to zupełnie inny sposób karmienia. Jedzenie przygotowywane z sercem, jakie miała Twoja babcia. Tyle, że wszystko we właściwych proporcjach. A co konkretnie sprawia, że są lepsze od większości karm?

.

po pierwsze:
przejrzystość i prosty skład, zamiast sztuczek i fałszu koncernów. Surowe mięso (od 60 do 85%), lekko blanszowane warzywa, odrobina ryżu lub ziemniaków – podajesz dokładnie to, co widzisz. Zero konserwantów i wzmacniaczy smaku!

.

po drugie:
jakość – wszystkie składniki Jolipet są zdatne do spożycia przez ludzi. Jeśli nie chcesz karmić psa odpadami i tanimi podrobami, to Jolipet jest właśnie dla Ciebie. Przepisy zawierają mięso z mięśni, serca i niewielką ilość wątróbki. Wszystko w odpowiednich proporcjach, opracowane przez naukowców akademickich. Nie masz więc obawy, że Twojemu psu czegoś brakuje.

.

po trzecie:
urozmaicenie. W Jolipet wiedzą, że psy i koty potrzebują urozmaiconej diety aby być zdrowe. Dlatego Twój pies może posmakować różnego mięsa, jak jagnięcina i konina, których próżno szukać w mięsnych sklepach. Przywracamy im szansę posmakowania mięsa. Zamiast suchej chrupki, podajemy prawdziwe, pachnące jedzenie.

.

po czwarte:
wysoka strawność – od 90 do 94% strawności, co oznacza lepsze wchłanianie składników odżywczych oraz znacznie zmniejsza stolec. Strawność ma zasadnicze znaczenie, bo nie liczy się to , co producent podaje w składzie, ale to czy Twój zwierzak to przyswaja!

.

po piąte:
łatwy sposób podania. Jedzenie Jolipet i Wolf’s Menu to surowe mrożone medaliony. W łatwy sposób odmierzysz właściwą porcję i ją rozmrozisz.

.
A jeśli nie chcesz karmić na surowo, to możesz podać jedzenie na ciepło…

Mięsne krążki szybko ugotujesz na parze lub przyrządzisz na patelni, jak burgery. O tak – za taki mięsny, pachnący burger Twój pies pokocha Cię jeszcze bardziej 🙂 A więc czego możesz się spodziewać po podawaniu Twojemu zwierzakowi karmy Jolipet i Wolf’s Menu? Przede wszystkim większej witalności, idealnej wagi oraz zdrowej skóry i sierści. Spodziewaj się także ogromnej radości z jedzenia oraz idealnie wylizanej miski , czasem razem z podłogą … 🙂

.

Blanszowanie to sposób na to, by nie jeść surowych warzyw, a równocześnie nie tracić ich chrupkości i świeżego smaku. Blanszowanie polega na tym, że wrzucamy warzywa na chwilę do wrzątku, po czym oblewamy je zimną wodą – stosujemy więc zarówno bardzo wysoką, jak i bardzo niską temperaturę.

.

.

Zostaw komentarz

0
Twój koszyk