Wyświetlanie 1–12 z 90 wyników

Naturalne karmy mokre dla psów dorosłych i szczeniąt, z dobrym i przejrzystym składem. Komponowane zgodnie z zasadami diety BARF, z mięsa klasy spożywczej i z odpowiednim podziałem na mięso mięśniowe i podroby. Bez zbóż, konserwantów i odpadów rzeźnych. Jeśli Twój pies bywa wybredny i zwykle nie chce jeść mokrej karmy, zacznij od ręcznie przygotowanych karm Paul & Paulina. Pachną i smakują tak dobrze, że samemu będzie Cię korcić, żeby spróbować.

pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%

Karmy, które u nas znajdziesz różnią się od konwencjonalnej mokrej karmy.

Nasi dostawcy zrobili wszystko, aby Twój pies miał tylko to, co najlepsze w swojej misce. Każdy ze składników karm mokrych Leiky i Paul & Paulina jest dobrany w taki sposób, aby naturalnie wspierać odporność i dobre trawienie psów dorosłych, seniorów i szczeniąt. Do produkcji używane jest mięso pochodzące z naturalnych hodowli, a nie przemysłowego chowu. Jest zdrowsze, pachnie i smakuje lepiej, co doceniają szczególnie psy wybredne. Znajdziesz w nich też ekologiczne warzywa, owoce i superfoody. Bez chemicznych dodatków, zbóż, glutenu i bez odpadów z rzeźni.

Pełna przejrzystość – składniki podane z dokładnością co do procenta.

Kiedy przeczytasz etykiety większości karm mokrych dla psów, okaże się, że są raczej miejscem utylizacji odpadów rzeźnych, a nie zdrowym posiłkiem dla Twojego psa. Pełno w nich ogólnych formułek w stylu mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. Producenci nie chwalą się ich pełną zawartością, a Ty nie wiesz, co tak naprawdę nakładasz do miski. Zależy nam na pełnej przejrzystości, dlatego skład karm dostępnych w naszym sklepie jest prosty i w 100% transparentny.

Którą mokrą karmę wybrać?

Karmy Leiky składają się z czystego mięsa i podrobów – z podziałem zgodnym z filozofią diety BARF. Możesz je stosować jako kompletną karmę albo bazę do stworzenia indywidualnych posiłków.. Nie zawierają wody jako taniego wypełniacza. Mÿ Signature to ekologiczne karmy, oparte na mięsie i warzywach z certyfikatem BIO. To szczególnie dobry wybór dla psów wrażliwych, które z powodu nietolerancji pokarmowej powinny być karmione jak najbardziej świadomie, oraz dla psów chorych na nowotwory. Podstawą receptur zawsze jest mięso mięśniowe, potem podroby, warzywa i owoce. Źródłem węglowodanów są składniki o niskim indeksie glikemicznym, które nie podnoszą poziomu cukru we krwi. Ręcznie przygotowane potrawki Paul & Paulina przypominają zdrowe domowe jedzenie. Powstają w małej manufakturze w najczystszym rejonie Alp bawarskich. Receptury opierają się na filozofii biologicznie odpowiedniej diety oraz zasadzie mięsnej różnorodności w diecie psa. Dlatego znajdziesz w nich wysokiej jakości mięso mięśniowe z różnych źródeł białka, podroby oraz różne rodzaje warzyw i owoców, zioła i oleje. Po otwarciu słoika poczujesz taki zapach, ze sam będziesz chciał spróbować.

Twój koszyk