AmazoniaZoo.pl | Zawsze zdrowy wybór | Sklep zoologiczny

Od ponad 10 lat zajmujemy się karmieniem Waszych zwierząt, ale z każdym dniem coraz mniej czujemy się częścią branży zoologicznej. Dlaczego? Za większością dostępnych produktów stoją światowe koncerny, dla których zdrowie Twojego zwierzaka wcale nie jest najważniejsze.

Wiele firm oraz sprzedawców mówi o pasji do zwierząt, ale niewielu z nich coś z tym robi! Wyznaczyliśmy sobie za cel pokazanie obiektywnej prawdy na temat karm dla zwierząt.

Chcemy aby Twój pies czy kot żył z Tobą jak najdłużej, a do tego potrzebne mu prawdziwe, odżywcze jedzenie. W AmazoniaZoo.pl nie liczą się produkty, ale wartości, jakie za nimi stoją.

Kornelia i Wojciech Socha - założyciele AmazoniaZoo.pl

zdrowie#zdrowie

Zaczynamy każdy ranek z prostym celem - aby Twój pies był zdrowszy. Wierzymy, że zdrowa dieta wydłuża życie. Czy wiesz, że zdrowy przewód pokarmowy to aż 70% zdrowia Twojego psa i kota?

Zwierzęta są tym co jedzą, dlatego w naszym sklepie zoologicznym  stawiamy na naturalną i nieprzetworzoną żywność - surowe diety i bogate w mięso produkty dla psa i kota. Wybieramy jedzenie, któremu bliżej do Twojej kuchni niż wielkiej, odległej i wielkiej fabryki.

 

natura

#natura

Stawiamy na naturalne karmy i przekąski, bez chemicznych i rakotwórczych dodatkówŻywność przetworzona szkodzi zwierzętom, dlatego polecamy surowe jedzenie oraz minimalnie przetworzone mokre karmy dla psa i kota.

W pełni zgadzamy się z filozofią biologicznie odpowiedniego jedzenia, dlatego w naszym sklepie zoologicznym posiadamy karmy dla psa i kota bogate w mięso. Twój pies potrzebuje witamin i składników odżywczych, a te znajdziesz wyłącznie w naturalnej żywności.

 

prawda

#prawda

Cenimy szczerość i transparentność, dlatego  w sklepie AmazoniaZoo.pl znajdziesz karmy z przejrzystym składem. Chcemy, abyś nam ufał, dlatego oferujemy wyłącznie to, co sami wybraliśmy dla naszych zwierząt.

Powiemy Ci prawdę o branży zoologicznej, którą zdominowały koncerny spożywcze, odległe od ekologicznych rozwiązań. Nie znajdziesz u nas wielu znanych marek i karm, które widujesz na półkach w innych sklepach zoologicznych.

Odrzucamy komercyjne karmy, ponieważ szkodzą psom i kotom. To koncerny stworzyły generację chorych ludzi i zwierząt. Wiele przeczytasz i dowiesz się z naszago Blogu Zdrowego Żywienia.

AmazoniaZoo.pl | Kim jesteśmy?

AmazoniaZoo.pl | sklep ze zdrową żywnością dla zwierząt | Szczecin

AmazoniaZoo.pl | sklep ze zdrową żywnością dla zwierząt | Szczecin

 

Jesteśmy właścicielami 7 domowych kotów, gekona toke i psa Maszy. Opiekunami kilkunastu wolno żyjących kotów. Pasjonatami zdrowego żywienia zwierząt i ludzi.

Dbamy o własny rozwój, studiujemy dietetykę zwierząt domowych. Podążamy według zasad rozwoju TQM i doskonalenia kaizen. Tworzymy zespół z różnymi poglądami, ale z tym samym celem - aby Wasze zwierzęta były coraz zdrowsze.

 

 

Zapraszam do naszego sklepu zoologicznego | Szczecin | ul. Reymonta 3 pawilon 7/8

AmazoniaZoo.pl |  sklep ze zdrową żywnością dla zwierząt w Szczecinie

 

Kornelia Socha

Od zawsze miłośniczka psów. Miłość do kotów odkryła w sobie dość późno, ale dziś ma ich 7. Zaangażowana w pomoc kotom wolno żyjącym w Szczecinie.

W pracy jest ekspertem w wyszukiwanie nowych, innowacyjnych i zdrowych produktów. Interesuje się dietetyką psa i kota, jest zwolenniczką naturalnego, biologicznie odpowiedniego żywienia zwierząt.

Stawia na współpracę z dostawcami z prawdziwą pasją i kreatywnością. Prywatnie idealistka, pisze artykuły na Bloga Zdrowego Żywienia, uwielbia czytać o ludziach, którzy zmieniają świat na lepsze.

AmazoniaZoo.pl | Doradzamy Klientom | Zdrowa żywność dla zwierząt

AmazoniaZoo.pl | Doradzamy Klientom | Zdrowa żywność dla zwierząt

 

Wojciech Socha

Przedsiębiorca od ponad 17 lat związany z branżą zoologiczną. Ma ogromną wiedzę na temat karmienia psa i kota. Nie uznaje półśrodków przy wyborze odpowiedniej diety, zawsze szczegółowo analizuje wartość karmy pod względem jej składu.

Nie jest łatwy w rozmowie z przedstawicielami handlowymi, zna złe praktyki zoologicznych koncernów i mówi nie karmom komercyjnym. Prywatnie też stawia na zdrowie, lubi nieraz biegać oraz regularnie chodzi na treningi sztuki walki.

Czyta dużo książek, analizuje, wyszukuje i wdraża nowatorskie systemy zarządzania firmą. Nie boi się nowych wyzwań, nie znosi telewizji i uwielbia ambitne kino polskie i francuskie.

 

Porady żywieniowe wraz z polecanymi produktami z naszego sklepu dostępne są na naszym BLOGU .

ADRES:
Rynek Pogodno
ul. Reymonta 3 paw. 7/8
71-276 Szczecin
DANE KONTAKTOWE:
tel: +48 539 057 963
e-mail:sklep@amazoniazoo.pl
GODZINY OTWARCIA:
pn - pt: 9:00 - 17:30
sobota:  9:00 - 14:00
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok