Surowa dieta

Warzywa to lekarstwo?

14 Maj: Warzywa, ryzyko raka i pies to mięsożerca.

Marchewka zmniejsza ryzyko raka? To dowód na to, jak często nie doceniamy rzeczy, które mamy pod ręką. Szukasz wyrafinowanych posiłków, magicznych formuł i dobrych składów? A co jeśli okaże się, że warzywa, które masz w kuchni to “lekarstwo” i najlepsze wzbogacenie diety Twojego psa? Mam na to dowody! Pewnie słyszałeś o właściwościach antynowotworowych brokułów. Zawarty w nich sulforafan niszczy komórki rakowe także u psów. Ale czy podejrzewałeś, że równie zdrowa jest dynia i marchew? Pewnie nie.
Wolf's Menu pies to mięsożerca

21 Cze: Wolf’s Menu. Najzdrowsza dieta dla psa pochodzi z rzeźni, a nie z fabryki

Wolf’s Menu – prosto z rzeźni Każdy pies, bez względu na wielkość i rasę to mięsożerca. Jego przewód pokarmowy nie różni się wiele od dzikich psowatych i wilków. Wolf’s Menu to nieprzetworzone jedzenie dla psa, które rzeźnicy przygotowują z mięsa klasy spożywczej jak dla ludzi. .

Jolipet, domowe jedzenie dla psa

10 Cze: Jolipet. Jedzenie dla psa i kota jak z Twojej domowej kuchni

Chciałbyś karmić zdrowo i naturalnie, ale nie masz czasu na gotowanie dla Twojego psa? A może boisz się, że nie zapewnisz mu wszystkich składników? Nic dziwnego, bo koncerny nauczyły nas strachu przed samodzielnym przygotowywaniem posiłków. A przecież nasze babcie przez dziesiątki lat radziły sobie same – bez gotowych puszek i suchych chrupek i Google…