Wolf’s Menu – prosto z rzeźni

Każdy pies, bez względu na wielkość i rasę to mięsożerca. Jego przewód pokarmowy nie różni się wiele od dzikich psowatych i wilków. Wolf’s Menu to nieprzetworzone jedzenie dla psa, które rzeźnicy przygotowują z mięsa klasy spożywczej jak dla ludzi.

.

Od początku.

.

Za moment opowiem Ci, co konkretnie sprawiło, że wybrałam jedzenie Wolfs Menu dla mojego psa, ale najpierw zrób proszę jedną rzecz….

.

Wyobraź sobie, że Twój pies jest naprawdę głodny, Ty nie masz w domu żadnej gotowej karmy, a wszystkie sklepy są zamknięte. Jak przygotujesz posiłek dla psa? Co włożysz do miski?

.

Najpierw pomyślałeś o mięsie, prawda? Oczywiście, że tak, bo każdy pies to przede wszystkim mięsożerca. Co dalej? Ugotujesz jakieś warzywa? Pewnie dodasz do mięsa marchew i groszek, może trochę gotowanego ryżu lub ziemniaków. I to wszystko prawda?

.

A jak to robią producenci suchych karm komercyjnych? Wybierają najtańsze, a nie najzdrowsze produkty. Dlatego w większości karm suchych znajdziemy pszenicę, śrutę kukurydzianą i mięsne produkty uboczne. Nie mówiąc już o wzmacniaczach smaku i konserwantach.

.

Nawet jeśli wybierasz mięsne karmy bezzbożowe, to i tak technologia produkcji sprawia, że są one produktami przetworzonymi. I daleko im do naturalnego pożywienia…

.

Przestań karmić psa żywnością przetworzoną

.

Jeśli zależy Ci na tym, by Twój pies żył długo i był zdrowy, to dowiedz się jak produkują dietę Wolf’s Menu.

.

Wolf’s Menu to naturalne świeżo mrożone jedzenie dla psa, zawiera od 70 do 85% mięsa, z czego połowa to mięso z mięśni, a druga połowa to podroby. Przyrządzają je prawdziwi ludzie, rzeźnicy doświadczeni w pracy z prawdziwym mięsem.

.

Rzeźnicy przygotowują Wolf’s Menu z mięsa o klasie spożywczej jak dla ludzi. Mięso jest przebadane i bezpieczne. Następnie wzbogacają przepis o zdrowe warzywa i owoce oraz płatki ziemniaków. Nie ma tu miejsca na sztuczne i tanie wypełniacze. Na koniec, rzeźnicy Wolf’s Menu dodają zdrowe oleje, witaminy i minerały, aby przepisy były kompletne dla psa.

.

Wszystkie składniki mieszają razem, tak jak Ty zrobiłbyś to w domu. Gotowe jedzenie, podzielone w poręczne plastry o masie 50 g, trafia do zamrażarek. I to wszystko – zero konserwantów i barwników. 100% smaku i zapachu naturalnego jedzenia.

.

Po rozmrożeniu, Wolf’s Menu podajesz na surowo lub na ciepło. Krążki możesz ugotować na parze, upiec jak burgery . Zachęcam Cię jednak do surowej diety.

Poniżej ciąg dalszy artykułu…


Złe jedzenie zabija Statystycznie Twój zwierzak ma
niewiele szans, by być zdrowy.
Smutne, co?
Zobacz, co możesz zrobić? Złe jedzenie powoli zabija. Nowotwory, alergia, otyłość, choroby zębów, problemy żołądkowe u psów i kotów. Statystycznie Twój zwierzak ma
niewiele szans, by być zdrowy.
Smutne, co?


.Poniżej ciąg dalszy artykułu….

Dlaczego warto podawać surowe jedzenie?

.

Surowe mięso, bez obróbki termicznej zachowuje cenne witaminy i składniki odżywcze. Przywraca naturalne pH w żołądku psa. Nie pęcznieje w żołądku tak jak sucha karma, przez co zmniejsza ryzyko problemów przewodu pokarmowego.

.

A teraz opowiem, jak moja Masza czuje się po Wolf’s Manu. Przeszłyśmy na tę dietę dwa miesiące temu. Przekonał mnie przejrzysty skład, bo zawsze lubię wiedzieć, co podaję moim zwierzakom. A w Wolf’s Menu nie ma miejsca na jakiekolwiek sztuczki – widzę prawdziwe mięso i prawdziwe warzywa. A dodatkowo wszystko ładnie pachnie 🙂

.

Surowe diety Wolf’s Menu to ponad 90% strawności, co gwarantuje wysokie wchłanianie składników odżywczych. Odkąd Masza je  Wolf’s Menu, rzadziej się wypróżnia (wcześniej nawet 3 razy dziennie) i nie ma problemu z biegunkami. Zauważyłam, też że czuje się bardziej syta. Po zjedzeniu swoich krążków nie domaga się już więcej jedzenia w ciągu dnia.

.

Wreszcie widzę też przyjemność z jedzenia. Masza od rana okupuje kuchnię i czeka przy lodówce. Po nałożeniu jej porcji, wylizuje miskę razem z podłogą 🙂 Uwielbiam wtedy nią patrzeć.

.

Nie martwię się o monotonię jej diety.  Rzeźnicy Wolf’s Menu oferują różne rodzaje mięsa, których nie znajdziemy w zwykłych mięsnych sklepach, takie jak: jagnięcina, konina, wołowina. Masza poleca też  indyka z dzikim łososiem.

.

.

Co mogę jeszcze dodać?

.

Wierzę, że naturalne jedzenie zapewnia zdrowie i dobrą kondycję psom i ludziom. Zawsze liczyła się dla mnie jakość, a Wolf’s Menu produkują ze składników o jakości spożywczej jak dla ludzi. Bez produktów ubocznych i tanich wypełniaczy. Liczę na to, że pozwolisz swojemu psu na wypróbowanie tak zdrowej diety.

.

Jeśli dalej zastanawiasz się, to odpowiedz sobie na 3 krótkie pytania:

.

po pierwsze:
czy wolisz, by Twój pies jadł mięso czy pełną konserwantów mączkę?

po drugie:
czy chcesz mieć pewność, że dajesz psu wszystko, czego potrzebuje?

po trzecie: czy chcesz mieć kontrolę nad tym czym karmisz psa i nie wierzysz wielkim koncernom oraz ich reklamom?

.

Zostaw komentarz

0
Twój koszyk