slide 1
slide 1
slide 1
Image Slide 2
Image Slide 2
Image Slide 2
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

OD CZEGO ZACZĄĆ?
I SPRAWDŹ, JAK MOŻEMY TOBIE POMÓC?

1

Chcesz karmić zdrową karmą, ale czujesz się zagubiony?

Każdy mówi coś innego – hodowca, weterynarz, sprzedawca w sklepie zoo, a nawet sąsiadka. Zastanawiasz się, kto ma rację i co wybrać?

2

Wierzysz w siłę zdrowej diety dla psa i kota.

Masz dość kiepskiej jakości karmy dla psa i karmy dla kota na półkach sklepów zoo? Czytasz etykiety i szukasz dobrego składu w karmie? Zastanawiasz się, dlaczego wszystkie sklepy zoologiczne sprzedają to samo?

3

Gotujesz dla psa i kota lub karmisz na surowo, bo nie wierzysz w żadne gotowe karmy?

Robisz wszystko sam, chociaż to czasochłonne i kłopotliwe. A może zastanawiasz się, czy wszystko robisz właściwie?

JEDZENIE MA ZNACZENIE!
ZDROWA KARMA W NASZYM SKLEPIE ZOO

Karma dla psa i kota - Szczecin

Jesteśmy tym co jemy, nasze zwierzęta także! Dosłownie.

Organizm każdego psa i kota składa się z wielu milionów komórek, a każda z nich żyje i regeneruje się w oparciu o pokarm oraz składniki odżywcze dostarczane z dietą. Chodzi o to, aby nie tylko zapełnić żołądek, ale odżywić cały organizm!

SKLEP

DLACZEGO POTRZEBUJEMY ZMIENIĆ MYŚLENIE O KARMIENIU ZWIERZĄT?

Dlaczego potrzebujemy zmienić myślenie o karmieniu zwierząt?

Zauważyłeś, że zwierzęta chorują coraz częściej. W ciągu 10 lat zachorowalność na cukrzycę wzrosła o 79%, otyłość aż o 179 %, a jeden na dwa psy w końcu zachoruje na raka.

Coraz więcej dietetyków i lekarzy weterynarii przekonuje, że to przetworzona sucha karma powoduje choroby.

Czy wiesz, że za większością znanych karm stoją wielkie spożywcze koncerny, dla których zdrowie Twojego zwierzaka wcale nie jest najważniejsze?

Utylizacja odpadów mięsnych jest droga, bardziej opłaca się wrzucić je się do psiej czy kociej karmy. Korzystają na tym wszyscy, z wyjątkiem Twojego zwierzaka.

CO DAJE ZDROWE ŻYWIENIE?

Efekt surowej diety

Kiedy twój pies lub kot otrzymuje naturalną, mało przetworzoną dietę, wiele problemów, takich jak choroby skóry, problemy ze stawami, podrażnienia jelit i otyłość mogą po prostu zniknąć. A co ważniejsze, mogą się nigdy nie pojawić!

Dowiedz się więcej o tym, jak nasza zdrowa żywność może pomóc w leczeniu typowych dolegliwości, na naszym blogu sklepu zoologicznego z zdrową żywnością dla psów i kotów.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY