Co nas wyróżnia

AmazoniaZoo.pl | sklep ze zdrową żywnością dla zwierząt | Szczecin

Z czym kojarzą ci się sklepy zoologiczne?

Z brzydkim zapachem, ciasnotą, brakiem światła, towarem upchniętym po sufit? A może z kolorową karmą w otwartym worku?

U NAS NIC Z TYCH RZECZY!

Stworzyliśmy miejsce, w którym sami chcielibyśmy kupować. Z jedzeniem, którym sami karmimy nasze  zwierzęta.

AmazoniaZoo.pl to pierwszy w Szczecinie sklep z wyłącznie zdrową żywnością. Bo my nie tylko mówimy o pasji do zwierząt, ale każdego dnia o nie dbamy!

Nasza misja

zdrowie oraz długie i szczęśliwe życie zwierząt domowych.

Wierzymy, że zwierzęta mogą żyć dłużej niż wynosi średnia, a dieta stanowi kluczowy element ich zdrowia. Odrzucamy kiepskie składy, chemiczne konserwanty, puste hasła i marketingowe sztuczki. Dlatego możesz być pewien, że wszystko co u nas znajdziecie jest dobre.

.

Co się dla nas liczy:

#zdrowie    #prawda    #natura.

Kim jesteśmy

Kornelia Socha zdrowie rodziny jest najważniejsze
kornelia socha

Od dziecka miłośniczka psów. Miłość do kotów odkryła w sobie dość późno, ale dziś ma ich 6. 

W pracy jest ekspertem w wyszukiwanie nowych, innowacyjnych i zdrowych produktów. Interesuje się dietetyką psa i kota, jest zwolenniczką naturalnego, biologicznie odpowiedniego żywienia zwierząt. Pisze artykuły na Bloga Zdrowego Żywienia.

Ma ogromną wiedzę na temat karmienia psa i kota. Nie uznaje półśrodków przy wyborze odpowiedniej diety, zawsze szczegółowo analizuje wartość karmy pod względem jej składu.

Od zawsze idealistka. Robi tylko to, w co naprawdę wierzy. W wolnym czasie uwielbia czytać, szczególnie o ludziach, którzy zmieniają świat na lepsze.

Wojciech Socha skuteczne zarządzanie firmą
wojciech socha

Przedsiębiorca od ponad 17 lat związany z branżą zoologiczną. Czyta dużo książek, analizuje, wyszukuje i wdraża nowatorskie systemy zarządzania firmą. Nie boi się nowych wyzwań, nie ogląda telewizji.

Nie jest łatwy w rozmowie z przedstawicielami handlowymi, zna złe praktyki zoologicznych koncernów i mówi nie karmom komercyjnym. Prywatnie też stawia na zdrowie, lubi nieraz biegać oraz regularnie chodzi na treningi sztuki walki.

Kultura i wartości firmy

Nasza misja

Misja naszej firmy polega na uświadamianiu ludzi, posiadających zwierzęta domowe o zagrożeniach związanych ze źle dobraną nienaturalną dietą dla ich zwierząt.

Pokazanie jak koncerny zoologiczne, lekarze weterynarii z nimi związani, sklepy zoologiczne i inne mniejsze firmy z branży, nie mają na uwadze zdrowia naszych zwierząt domowych, tylko liczą na zyski ze sprzedaży.

.

Nasza Wizja

W naszej firmie chcemy aby zwierzęta naszych klientów odżywiały jak najzdrowiej. Wierzymy, że małe kroki przy wprowadzaniu zdrowej diety prowadzą do dużych zmian, do poprawy jakości ich odżywiania i życia. 

Całą naszą wiedzą dzielimy się z Wami w naszym sklepie stacjonarnym i na naszym blogu. Wierzymy, że wszystkie informacje podawane przez nas, potrafią zbudować grono osób, którym zdrowie ich członków rodzin, nie jest obojętne i dąży do poprawy zdrowia i długości ich życia.

Wspólnie całą naszą firmą, ze wszystkimi naszymi pracownikami i naszymi klientami, angażujemy się w poznawanie i rozpowszechnianie wiedzy o poprawie jakości karmienia naszych zwierząt domowych.

Nieprzerwanie dążymy do obniżenia kosztów związanych z karmieniem zdrowymi  produktami. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, zmierzające do lepszego i tańszego karmienia zdrową żywnością dla zwierząt.
.

wartości w firmie amazoniazoo.pl
WSPÓLNOTA

.

W naszej firmie każdy dla nas jest ważny i jego głos jest słyszalny. Każdy ma możliwość wkładu w budowę i rozwój swój i firmy. Dbamy o siebie i mamy do siebie zaufanie. Wspieramy się nawzajem, nie rywalizujemy ze sobą, tylko rozwijamy naszą kulturę w AmazoniaZoo.pl

troska

.

Ze względu na coraz bardziej pogarszający się stan środowiska, w naszej małej firmie staramy się wprowadzać zmiany, mające nawet w niewielkim stopniu oddziaływanie na jego poprawę. Szukamy inspiracji we własnych działaniach. Wybieramy karmy, przy których produkcji, również dobrostan zwierząt jest brany pod uwagę.

niskie koszty firmy

.

Wspólnie w naszej firmie, poprzez wdrażanie świadomych procesów obniżania kosztów i marnotrawstwa, wprowadzamy ideę niskich cen. Staramy się aby zdrowa żywność dla zwierząt domowych była dostępna dla wszystkich. Robimy to na wszystkich poziomach naszej działalności.

nowe rozwiązania i ulepszenia

.

Zawsze wspólnie w naszej firmie, jesteśmy gotowi do wprowadzenia ulepszeń i dobrych rozwiązań, co jest siłą napędową naszej firmy. Nie naśladujemy konkurencji, nie wprowadzamy standardowych rozwiązań. Staramy się kierować w naszych działaniach szeroką wiedzą o zdrowym karmieniu naszych zwierząt domowych.

inne myślenie

.

Podczas zebrań, kontaktów wewnątrz firmy nieustannie działamy napędzani ciekawością, entuzjazmem z jedynym celem: poprawą zdrowia i wydłużenia życia naszych ukochanych zwierząt. Nie chcemy być jak inne firmy, łamiemy przyjęte konwencje i wiemy, że jesteśmy inicjatorem pozytywnych zmian w branży zoologicznej.

odpowiedzialność w firmie

.

Podejmowanie decyzji i doprowadzanie spraw do końca, to dawanie odpowiedzialności naszym pracownikom. Delegowanie zadań w firmie, tym którzy chcą się rozwijać, pomaganie im w tym, to pełna odpowiedzialność i nasza rola liderów w firmie AmazoniaZoo.pl

dobre przykłady
. 

W firmie, każdy z naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, daje przykład reprezentowania wyżej wymienionych wartości naszej firmy.

To prowadzi do zdania sobie sprawy z naszych zachowań i konsekwencji naszych wszystkich działań. W AmazoniaZoo.pl to bardzo ważne, kiedy dobry przykład idzie od każdego z naszych pracowników.

0
Twój koszyk