Co nas wyróżnia

AmazoniaZoo.pl sklep zoo| sklep ze zdrową żywnością dla zwierząt | Szczecin

Z czym kojarzy ci się sklep zoologiczny?

Z brzydkim zapachem, ciasnotą, brakiem światła, towarem upchniętym po sufit? A może z kolorową karmą w otwartym worku?

U NAS W SKLEPIE ZOO NIC Z TYCH RZECZY!

Stworzyliśmy miejsce, w którym sami chcielibyśmy kupować. Z jedzeniem, którym sami karmimy nasze  zwierzęta.

AmazoniaZoo.pl to pierwszy w Szczecinie sklep zoo wyłącznie zdrową żywnością. Bo my nie tylko mówimy o pasji do zwierząt, ale każdego dnia o nie dbamy!

Wierzymy, że zwierzęta mogą żyć dłużej niż wynosi średnia, a dieta stanowi kluczowy element ich zdrowia. Odrzucamy kiepskie składy, chemiczne konserwanty, puste hasła i marketingowe sztuczki. Dlatego możesz być pewien, że wszystko co u nas znajdziecie jest dobre.

CO SIĘ DLA NAS LICZY?

#zdrowie    #prawda    #natura

Kim jesteśmy?

Kornelia Socha zdrowie rodziny jest najważniejsze
kornelia socha

Od dziecka miłośniczka psów. Miłość do kotów odkryła w sobie dość późno, ale dziś ma ich 6. 

W pracy jest ekspertem w wyszukiwanie nowych, innowacyjnych i zdrowych produktów. Interesuje się dietetyką psa i kota, jest zwolenniczką naturalnego, biologicznie odpowiedniego żywienia zwierząt. Pisze artykuły na Blogu Zdrowego Żywienia zwierząt domowych.

Ma ogromną wiedzę na temat karmienia psa i kota. Nie uznaje półśrodków przy wyborze odpowiedniej diety, zawsze szczegółowo analizuje wartość karmy pod względem jej składu.

Od zawsze idealistka. Robi tylko to, w co naprawdę wierzy. W wolnym czasie uwielbia czytać, szczególnie o ludziach, którzy zmieniają świat na lepsze.

Wojciech Socha skuteczne zarządzanie firmą
wojciech socha

W Polsce jesteśmy na początku transformacji i przejścia do naturalnego, zdrowego żywienia zwierząt domowych. Chcę, żeby w pewnym momencie Polacy interesujący się zdrowym stylem życia i odżywianiem, wybierając AmazoniaZoo.pl dla swoich zwierząt wiedzieli, że to jest jeden jedyny prawdziwy wybór.

Zwracam szczególną uwagę na dobrostan zwierząt u naszych producentów. Interesujemy się, skąd pochodzą surowce stosowane w produkcji karm, przysmaków i w co są opakowane.

Szukam naturalnych rozwiązań dla problemów zdrowotnych zwierząt domowych. Rozwijam się przez naukę, obserwację, mam pomysły, jak rozwiązywać te problemy.

Nie wszystko jeszcze wiem, nie wszystko jeszcze odkryłem i nie wszystko udało mi się wdrożyć.

Współpracuje i szukam innych, którzy podzielają moje wyobrażenie o odpowiedzialności za nasze zwierzęta w domu i są gotowi współpracować. Moim celem jest tworzenie lepszego, bardziej odpowiedzialnego i etycznego świata, w którym zarówno ludzie, jak i zwierzęta mogą cieszyć się zdrowym życiem.

Kultura i wartości firmy

NASZA MISJA

Misja naszej firmy polega na uświadamianiu ludzi, posiadających zwierzęta domowe o zagrożeniach związanych ze źle dobraną i nienaturalna dietą dla ich zwierząt. 

Po prawie 15 latach pracy ze zwierzętami, wiemy, że sposób karmienia przekłada się na ich zdrowie i samopoczucie. 

Wierzymy, że psy i koty mogą żyć dłużej niż wynosi to dzisiejsza średnia. Aby to osiągnąć potrzebują prawdziwego odżywczego jedzenia, a nie wysoko przetworzonej karmy.

 

NASZA WIZJA

Uważamy, że psy i koty są częścią naszej rodziny i nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Chcielibyśmy, aby odżywiały jak najzdrowiej. Rozumiemy, że właściciele zwierząt mogą czuć się przytłoczeni sprzecznymi opiniami na temat karmienia. 

Dlatego dążymy do tego, aby ułatwić im wybór. Całą naszą wiedzą dzielimy się w naszym sklepie i na naszym blogu. Wierzymy, że wspólnie stworzymy społeczność świadomych i troskliwych opiekunów długowiecznych zwierząt.

Relacje z klientami i współpracownikami opieramy na zaufaniu. A co za tym idzie, stawiamy na przejrzystość i transparentność całej oferty. Współpracujemy z osobami, którym, tak jak nam, zależy na długim życiu zwierząt.

Nieprzerwanie dążymy do obniżenia kosztów związanych z karmieniem zdrowymi produktami. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania w naszych sklepach, aby dostarczać żywność najwyższej jakości w najbardziej przystępnej cenie. 

WARTOŚCI W FIRMIE AMAZONIAZOO.PL
WSPÓLNOTA

W AmazoniaZoo wierzymy, że “razem” możemy więcej. Dlatego w naszej firmie każda osoba jest ważna i każdy głos jest słyszalny.

Każdy ma możliwość wkładu w budowę oraz rozwój firmy. Dbamy o siebie i mamy do siebie zaufanie. Wspieramy się nawzajem, nie rywalizujemy ze sobą, lecz wspólnie się rozwijamy.

TROSKA

Ze względu na coraz bardziej pogarszający się stan środowiska, w naszej małej firmie staramy się wprowadzać zmiany, mające nawet w niewielkim stopniu oddziaływanie na jego poprawę.

Szukamy inspiracji we własnych działaniach. Wybieramy karmy do naszego sklepu, przy których produkcji, również dobrostan zwierząt jest brany pod uwagę.

.

NISKIE KOSZTY FIRMY

Wspólnie w naszej firmie, poprzez wdrażanie świadomych procesów obniżania kosztów i marnotrawstwa, wprowadzamy ideę niskich cen w sklepie.

Staramy się, aby zdrowa żywność dla zwierząt domowych była dostępna dla wszystkich. Robimy to na wszystkich poziomach naszej działalności.

NAUKA I ROZWÓJ

To co łączy wszystkie osoby zaangażowane w firmę AmazoniaZoo.pl to potrzeba nauki i rozwoju osobistego.

Zależy nam, aby nasi klienci nam ufali, dlatego nie tylko zwiększamy swoją wiedzę na temat zdrowia zwierząt, ale też rozwijamy swoje naturalne umiejętności miękkie.

Posiadamy firmową bibliotekę, gdzie do dyspozycji są książki z zakresu psychologi, zdrowia, rozwoju osobistego i biznesu.

.

WŁASNA ŚCIEŻKA I NOWE ROZWIĄZANIA

Podążamy własną ścieżką i nie dążymy do tego, aby działać tak samo jak inne sklepy. Wręcz przeciwnie – mamy odwagę, aby łamać przyjęte konwencje i inicjować pozytywne zmiany w branży zoologicznej.

Cały czas dążymy do ulepszeń i dobrych rozwiązań, co jest siłą napędową naszej firmy. A każde nasze działanie ma jeden cel: poprawę zdrowia i wydłużenia życia  zwierząt domowych.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ W FIRMIE

Podejmowanie decyzji i doprowadzanie spraw do końca, to dawanie odpowiedzialności naszym pracownikom.

Delegowanie zadań w firmie, tym którzy chcą się rozwijać, pomaganie im w tym, to pełna odpowiedzialność i nasza rola jako liderów w firmie AmazoniaZoo.pl

.

DOBRE PRZYKŁADY

W firmie, każdy z naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, daje przykład reprezentowania wyżej wymienionych wartości naszej firmy.