Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Wiemy, że koty to mięsożercy, dlatego znajdziesz u nas wyłącznie wysokomięsne przysmaki.

Bez zbóż i bez konserwantów. Powstają z mięsa pochodzącego z certyfikowanych hodowli europejskich.  Dzięki liofilizacji zachowują 100% wartości świeżych składników, dlatego możesz stosować je także jako karmę uzupełniającą, podając naprzemiennie przysmaki z mięsa mięśniowego oraz podroby. Jeśli Twój kot ma alergię, to polecamy dla niego liofilizowane mięso końskie, strusia oraz królika.

pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%
pakiet -10%

Przekąski dla kotów służą do nagradzania, ale powinny być także uzupełnieniem zdrowej i naturalnej diety. Twój kot nigdy nie będzie zdrowy, jeśli będziesz podawał dobrą karmę, jednocześnie nie dbając o dobry skład podawanych przysmaków.

Jak wygląda większość przysmaków dla kota?

Sklepowe półki urywają się od przekąsek, które sprzedawcy i producenci reklamują jako zdrowe i naturalne. Problem w tym, że te produkty wcale nie są tak bardzo naturalne, a już na pewno nie są dedykowane dla bezwzględnych mięsożerców. Większość z nich opiera się na zbożowych wypełniaczach, które nie są odpowiednie dla kota. Nie wspominając o chemicznych konserwantach, barwnikach i wzmacniaczach smaku.

Zdrowe przysmaki od AmazoniaZoo.pl

Przysmaki, które u nas znajdziesz są produkowane z mięsa pochodzącego z certyfikowanych hodowli europejskich. Każdy składnik jest w 100% identyfikowalny, ponieważ stawiamy na pełną przejrzystość składu. Zamiast zbożowych chrupek czy półmiękkich chińskich przekąsek, mamy dla Ciebie suszone powietrzem lub lifilizowane mięso. Bez ogólnych formułek w stylu „mięso i produkty pochodne”, „tłuszcze zwierzęce” albo „konserwanty dopuszczone na terenie UE”.

Delikatny sposób produkcji.

Chcemy, aby przysmaki nie tylko smakowały, ale też dostarczały kotom maksymalnie dużo naturalnych składników odżywczych. Wierzymy, że sposób produkcji jest równie ważny, jak dobry skład. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz mięsa liofilizowane i suszone zimnym powietrzem. Liofilizacja to najzdrowszy sposób przygotowania przekąsek, ponieważ łączy zalety suszenia i mrożenia mięsa. Świeże składniki tracą ewentualne bakterie i wodę, ale zachowują WSZYSTKIE naturalne wartości odżywcze. Dzięki temu Twój kot otrzymuje skoncentrowaną dawkę witamin, minerałów i zdrowego tłuszczu.

Szeroki wybór dla kotów z alergią pokarmową.

Jeśli Twój kot się drapie i szukasz dla niego przekąski z nieuczulającym białkiem, to dobrze trafiłeś. Dla kotów z nietolerancją pokarmową lub alergią najlepiej wybrać przysmaki oparte na mięsie lub podrobach z koniny, strusia, królika lub dziczyzny. Prosty i przejrzysty skład ułatwią Ci przejście diety eliminacyjnej, wykluczającej potencjalne alergeny.

Twój koszyk