Jak pomóc psom i kotom z alergią? Krok 1 - naturalne suplementy Czytaj więcej Karmy dla alergików. Czy są hipoalergiczne tylko z nazwy? Karmy dla psa i kota z alergią. Czy są hipoalergiczne tylko z nazwy? Czytaj więcej Przewodnik żywienia. Jak wybrać najlepszą karmę dla psa i kota Przewodnik żywienia (jak karmić, kiedy wszyscy mówią coś innego). Czytaj więcej Koronawirus, pies i kwarantanna Koronawirus. Opieka nad psem w czasie kwarantanny. Czytaj więcej Masz psa? Będziesz żyć dłużej. Masz psa? Będziesz żyć dłużej! Czytaj więcej Dlaczego jeszcze nie karmisz na surowo? Dlaczego jeszcze nie karmisz na surowo? Czytaj więcej
Masz psa? Będziesz żyć dłużej.
Masz psa? Będziesz żyć dłużej!

Masz psa? Jeśli tak, to prawdopodobnie będziesz żył dłużej od sąsiada, który go nie ma. Naukowcy przekonują, że pies to najlepszy przyjaciel Twojego serca, i to dosłownie. Nowe badania wykazały, że ludzie, którzy posiadają psy, mogą żyć dłużej i cieszyć się lepszym zdrowiem. 

Dlaczego jeszcze nie karmisz na surowo?
Dlaczego jeszcze nie karmisz na surowo?

Chcesz zdrowo karmić psa i kota, ale masz dość, że każdy doradza coś innego? Daj mi 5 minut. Postaw się w roli biologa i historyka jednocześnie, a obiecuję, że wtedy sam wybierzesz najlepszą dietę.

wolfs-menu-logo
Wolf’s Menu gotowa surowa dieta dla Twojego psa

Zobacz wszystkie produkty, dla każdego psa, bez względu na wielkość i rasę. Pies to mięsożerca, jego przewód pokarmowy nie różni się wiele od dzikich psowatych i wilków. Wolf’s Menu to nieprzetworzone jedzenie dla psa, które rzeźnicy przygotowują z mięsa klasy spożywczej jak dla ludzi. Filozofia diety B.A.R.F.

Warzywa to lekarstwo?
Warzywa, ryzyko raka i pies to mięsożerca.
Marchewka zmniejsza ryzyko raka? To dowód na to, jak często nie doceniamy rzeczy, które mamy pod ręką. Szukasz wyrafinowanych posiłków, magicznych formuł i dobrych składów? A co jeśli okaże się, że warzywa, które masz w kuchni to “lekarstwo” i najlepsze wzbogacenie diety Twojego psa? Mam na to dowody! Pewnie słyszałeś o właściwościach antynowotworowych brokułów. Zawarty w nich sulforafan niszczy komórki rakowe także u psów. Ale czy podejrzewałeś, że równie zdrowa jest dynia i marchew? Pewnie nie.
Jack Perry z Teksasu
Kawa, wino, kreskówki. Szokujący sekret długowieczności kotów.

Sekret długowieczności kotów . Co sprawia, że niektóre koty dożywają 30 lat, a inne żyją o połowę krócej? Dlaczego producenci nazywają seniorami koty w wieku powyżej 7 lat, jednak skoro wiadomo, że mogą żyć nawet 5 razy dłużej? . Jeśli masz w domu kota, to zapewne myślisz czasem o tym kiedy odejdzie i przede wszystkim chcesz zapewnić mu szczęśliwe i długie życie, ale czy zastanawiałeś się ile to konkretnie lat? Jestem pewna, że po przeczytaniu tego tekstu zmienisz wyobrażenie o kocim wieku.

Kot to mięsożerca
Twój kot to mięsożerca. Czy warto karmić suchą karmą?

Mięsożerca a karmy suche. Czy producenci celowo ignorują anatomię kota? . Pewnie wiele razy słyszałeś, że każdy kot to w 100% mięsożerca. Skąd więc tak wiele ryżu, pszenicy, ziemniaków czy warzyw w suchych karmach? . Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Otóż …

Kot to mięsożerca
7 dowodów mięsożerności kota.

Czy na pewno znasz je wszystkie? . Każdy kot to prawdziwy drapieżnik i wyspecjalizowany mięsożerca. To w jakich warunkach żyje i gdzie mieszka, nie ma znaczenia dla jego układu pokarmowego, który od tysięcy lat przystosowany jest do pobierania i trawienia  mięsa. .

Sucha karma. Zdrowe jedzenie czy fast food dla zwierząt?
Sucha karma. Zdrowe jedzenie czy fast food dla zwierząt?

Karmy suche to to samo, co fast foody dla ludzi? Żyjemy w czasach zupek chińskich, hamburgerów i sosów z torebki. Większość z nas słyszała o tym, że przetworzona żywność szkodzi. Twój lekarz nie poleciłby Ci jedzenia gotowych, przetworzonych potraw na śniadanie, obiad i kolację.

Czy zwierzęta potrafią kochać?
Czy zwierzęta potrafią kochać? Psy i koty.

Miłość. . “Miłość, jak to łatwo powiedzieć …” Zwierzęta nie potrafią mówić. Ale jeśli masz w domu psa lub kota, to pewnie nie potrzebujesz słów. Nawet bez nich, dostrzegasz ich miłość.

Zła dieta przyczyną śmierci zwierząt
Złe jedzenie powoli zabija zwierzęta domowe?

Statystycznie Twój zwierzak ma niewiele szans, by być zdrowy. Smutne, co? Zobacz, co możesz zrobić? . Od ponad 10 lat obserwuje Wasze zwierzęta. Już dawno zauważyłam, że każdego dnia przybywa chorych zwierząt. Psy z alergią, problemy skórne, otyłość, problemy żołądkowe, choroby zębów i ogromna ilość nowotworów. Mam wrażenie, że jeszcze nigdy nie było tak źle.

Kości prasowane dla psów powoli zabijają?
Kości prasowane, przysmaki które szkodzą

Zauważyłeś, że każdego dnia przybywa coraz więcej chorych zwierząt. Jak to możliwe, skoro właściciele psów i kotów zdają się być dziś zdecydowanie bardziej świadomi niż 10 czy 20 lat temu? . Sklepowe półki urywają się od karm i przysmaków, które sprzedawcy i producenci reklamują jako zdrowe i naturalne. Problem w tym, że te produkty wcale nie są tak bardzo naturalne!

0
Twój koszyk