Wyświetlanie 1–12 z 90 wyników

Naturalne przysmaki ze składników spożywczych z Polski i Europy, zamiast nafaszerwanych chemicznymi konserwantami chińskich przekąsek. Ręcznie przygotowane ciastka, suszone gryzaki i liofilizowane mięso. Szeroki wybór hipoalergicznych przysmaków dla psów z alergia pokarmową.

Każdy przysmak, który znajdziesz w naszym sklepie zoologicznym jest w 100% zdrowy i bezpieczny dla psów dorosłych oraz szczeniąt.

Nowość
Przekąski dla psów służą do nagradzania, ale powinny być także uzupełnieniem zdrowej i naturalnej diety Twojego psa. Twój pies nigdy nie będzie zdrowy, jeśli będziesz podawał dobrą karmę, jednocześnie nie dbając o dobry skład podawanych przysmaków.

Jak wygląda większość przysmaków dla psa?

Sklepowe półki urywają się od przysmaków, które sprzedawcy i producenci reklamują jako zdrowe i naturalne. Problem w tym, że te produkty wcale nie są tak bardzo naturalne. Wiele z nich powstaje przy użyciu środków chemicznych, które służą do pozbycia się pozostałości z sierści, wybielania oraz nadania atrakcyjnego koloru. W rezultacie zamiast zdrowo nagradzać psa trujesz go codziennie małą dawką chemicznych substancji i konserwantów. Rynek psich przekąsek zalały przekąski tonami importowane z Chin, których skład i jakość nie jest zbyt pewna.

Zdrowe przysmaki od AmazoniaZoo.pl

Przysmaki, które u nas znajdziesz są produkowane z mięsa pochodzącego z certyfikowanych hodowli europejskich. Zawarte w niektórych z nich warzywa i owoce są jakości spożywczej. Każdy składnik jest w 100% identyfikowalny, ponieważ stawiamy na pełną przejrzystość składu. Bez ogólnych formułek w stylu „mięso i produkty pochodne”, tłuszcze zwierzęce czy „konserwanty dopuszczone na terenie UE”.

Zamiast toksycznych prasowanych kości, suszone gryzaki – naturalnie czyszczone skóry, mięsne kiełbasy oraz surowe kości. Ręcznie przygotowane ciastka, suszone powietrzem mięso i pełne witamin liofilizaty. Bez konserwantów, wzmacniaczy smaku, barwników i cukru.

Delikatny sposób produkcji.

Chcemy, aby przysmaki nie tylko smakowały, ale też dostarczały maksymalnie dużo wartości odżywczych. Wierzymy, że sposób produkcji jest równie ważny, jak dobry skład. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz mięsa liofilizowane i suszone zimnym powietrzem. Liofilizacja to najzdrowszy sposób przygotowania przekąsek, bo mięso traci ewentualne bakterie i wodę, ale zachowuje WSZYSTKIE naturalne wartości odżywcze. Dzięki temu Twój pies otrzymuje skoncentrowaną dawkę witamin, minerałów i zdrowego tłuszczu.

Szeroki wybór dla psów z alergią pokarmową.

Jeśli Twój pies się drapie i szukasz dla niego przekąski z nieuczulającym białkiem, to dobrze trafiłeś. Dla psów z nietolerancją pokarmową lub alergią najlepiej wybrać bezzbożowe przysmaki z koniny, koziny, strusia lub królika. Prosty i przejrzysty skład ułatwią Ci przejście diety eliminacyjnej, wykluczającej potencjalne alergeny.
Twój koszyk