Zwroty

Chcesz zwrócić zakupiony u nas produkt? Możesz to zrobić, przesyłając nam w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówionych produktów oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów używania oraz powinien zostać odesłany w stanie niezmienionym.

sposoby dokonania zwrotu

1. Zaznacz zwracane produkty na formularzu zwrotu dołączonym do przesyłki lub pobierz i wypełnij formularz odstąpienia od umowy Oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Prześlij wypełniony i podpisany formularz w terminie 14 dni od dnia odebrania zamówienia na adres mailowy: zwrot@amazoniazoo.pl lub pocztą na adres:

AmazoniaZoo.pl
ul. Reymonta 3 pawilon 7/8
71-276 Szczecin

2. Towar wraz z podpisanym formularzem spakuj do koperty lub pudełka i odeślij w terminie 14 dni, licząc od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Pamiętaj, by właściwie zabezpieczyć zwracane produkty na czas transportu. Wyślij paczkę na nasz adres:

AmazoniaZoo.pl
ul. Reymonta 3 pawilon 7/8
71-276 Szczecin

O zwrocie pieniędzy zostaniesz powiadomiony mailowo. Zajmuje to maksymalnie 14 dni od momentu poinformowania sklepu o odstąpieniu od umowy. Termin ten może ulec wydłużeniu do czasu otrzymania zwracanego produktu lub dostarczenia potwierdzenia jego nadania.

Forma zwrotu należności zostanie przelana na konto podane na formularzu zwrotu.

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem ani wysłanych na koszt odbiorcy.

FORMULARZ: Odstąpienia od umowy

Twój koszyk