Zwroty

Chcesz zwrócić zakupiony u nas produkt? Możesz to zrobić, przesyłając nam w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówionych produktów oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów używania oraz powinien zostać odesłany w stanie niezmienionym.

Nie można zwrócić towaru dostarczanego w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania, nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeśli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

sposoby dokonania zwrotu

1. Zaznacz zwracane produkty na formularzu zwrotu dołączonym do przesyłki lub pobierz i wypełnij formularz odstąpienia od umowy Oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Prześlij wypełniony i podpisany formularz w terminie 14 dni od dnia odebrania zamówienia na adres mailowy: sklep@amazoniazoo.pl lub pocztą na adres:

AmazoniaZoo.pl
ul. Reymonta 3 pawilon 7/8
71-276 Szczecin

2. Towar wraz z podpisanym formularzem spakuj do koperty lub pudełka i odeślij w terminie 14 dni, licząc od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Pamiętaj, by właściwie zabezpieczyć zwracane produkty na czas transportu. Wyślij paczkę na nasz adres:

AmazoniaZoo.pl
ul. Reymonta 3 pawilon 7/8
71-276 Szczecin

3. Zwrotu środków: w przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, przelewem online, BLIK-em,  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do sposobu płatności za dane zamówienie Zamawiającego lub przy płatnościach “za pobraniem” na rachunek bankowy wskazany przez klienta.

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem ani wysłanych na koszt odbiorcy.

FORMULARZ: Odstąpienia od umowy

Twój koszyk